TPL SFP MODULE FO WDM SM LC 10KM TYPE B


Cod produs: TL-SM321B

Rating: 0.00 (0 opinii)
  • Producător: TP-Link
  • Cod produs: TL-SM321B
  • Disponibilitate: In stoc
  • Cantitate disponibila: 4 buc.
  • Garanție inclusă 24 luni
  • 6000 Lei

Titlu
TPL SFP MODULE FO WDM SM LC 10KM TYPE B
6000 Lei
Descriere
Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche cu TL-SM321A
Opinii (0)
Acorda o nota: